Casa Maravilhosa Em Grussai Villa
| WiFi Wi-Fi | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Tilbyder en swimmingpool, er Casa Maravilhosa Em Grussai Villa placeret 15 minutters kørsel fra Praça As Primaveras. Feriehus har 4 badeværelser og et fuldt udstyret køkken.
Antiga Casa de Câmara e Cadeia er ca. 20 minutters kørsel væk. Villaen er placeret 75 km fra Marataízes og kun 4 km fra centrum af Sao Joao da Barra. Panificacao Paladar og Restaurante Boca De Luar findes indenfor 450 meter fra denne indkvartering.
- Lokale seværdigheder
- Espaco da Ciencia1296 km
- Lufthavne
- Campos Lufthavn43 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
- El-ladestation
Aktiviteter og afslapning
- Grillfaciliteter
På værelset
- Klimaanlæg
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Casa Maravilhosa Em Grussai Villa?
Gæster på Casa Maravilhosa Em Grussai Villa kan parkere deres bil i en gratis privat parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Campos fra Casa Maravilhosa Em Grussai Villa?
Der er 45 km mellem Campos og Casa Maravilhosa Em Grussai Villa. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Maravilhosa Em Grussai Villa?
Gæsterne vil kunne bo i Casa Maravilhosa Em Grussai Villa med deres kæledyr.